کمپین بازاریابی دیجیتال - روشان روز | مرکز اطلاعات سنگ ایران
ALT تصویر

کمپین بازاریابی دیجیتال

کمپین های دیجیتال
خدمات دیجیتال روشان روز

با اجرای کمپین بازاریابی دیجیتال، برندتان را به یادماندنی کنید

حتما تا الان کلمه «کمپین» بارها به گوشتان خورده است. مثلا همه ما عباراتی مثل «کمپین تبلیغاتی» یا «کمپین انتخاباتی» را شنیده‌ایم. این روزها مدل جدیدی از کمپین هم به سایر این عبارات اضافه شده است که به آن «کمپین دیجیتال مارکتینگ» می‌گوییم. کمپین دیجیتال مارکتینگ، مجموعه‌ای از اقدامات است که با یک هدف مشخص و در راستای یک استراتژی و برنامه از پیش تعریف شده، در فضای آنلاین انجام می‌شود. هدف این کمپین‌ می‌تواند انتقال پیامی به مخاطبان، جذب ترافیک برای وب‌سایت، افزایش تعامل با کاربران و یا افزایش فروش باشد. یک کمپین عالی در حوزه بازاریابی دیجیتال می‌تواند به یک شرکت یا برند کمک کند تا در فضای مجازی بیشتر شناخته شود، به عنوان مثال یک شرکت فعال در حوزه سنگ، می‌تواند با یک کمپین حساب شده و کوتاه مدت، نام برند و آدرس وب‌سایت خود را در بین مخاطبان هدفش تکرار کند تا جایی که مخاطبان کنجکاو شوند، به وب‌سایت شرکت سر بزنند و محصولاتش را بررسی کنند. این عملیات می‌تواند در نهایت به فروش بیشتر شرکت منجر شود.

 خیلی از شرکت‌ها قبل از شروع یک کمپین دیجیتال، استراتژی بازاریابی دیجیتال خود را توسعه نمی‌دهند. واقعیت این است که بدون راهنمایی متخصصان حوزه بازاریابی دیجیتال، نمی‌توان انتظار داشت کمپین به صوت موفق اجرا شود، زیرا تنها متخصصان این حوزه می‌دانند که چطور یک کمپین را از ابتدا تا انتها پیگیری کنند، نتایج کمپین را اندازه بگیرند، هزینه‌ها را مدیریت کنند و در صورت موفقیت، کمپین را تکرار کنند.

خدمات مختلف روشان روز در حوزه کمپین‌های دیجیتال

Digital Campains

طراحی کمپین‌های دیجیتال

01

ما در روشان روز قبل از طراحی هر کمپین، طی جلسات مشاوره از شما می‌پرسیم هدفتان برای اجرای کمپین چیست. آیا افزایش فروش برایتان مهم‌تر است یا آگاه شدن مخاطبان از نام برندتان؟ ما با بررسی جایگاه شما در بازار، سابقه فعالیتتان، ابزارها و زیرساخت‌هایی که در حوزه بازاریابی دیجیتال دارید، در طول این جلسات به شما در انتخاب هدف کمپین، کمک می‌کنیم. به عنوان مثال اگر شما شرکتی باشید که سنگ‌های خود را فقط در شبکه‌های اجتماعی به کاربران معرفی کرده‌اید، برایتان یک کمپین دیجیتال در شبکه‌های اجتماعی طراحی ‌می‌کنیم، اما اگر از قبل برای محصولاتتان وب‌سایتی تدارک دیده‌اید ما فضای گسترده تری را برای اجرای کمپین به شما پیشنهاد می‌دهیم. ما همچنین بر اساس بودجه شما و شناختی که از مخاطبان حوزه سنگ داریم، مدت زمان کمپین و نتایج احتمالی را پیش‌بینی می‌کنیم. با تحلیل اطلاعات و درنظرگرفتن همه معیارهای لازم، تلاش می‌کنیم بهترین استراتژی را برای کمپین شما پیاده‌سازی کنیم.

Digital Campaign

تولید محتوا برای کمپینهای دیجیتال

02

ما با در نظر گرفتن زیرساخت‌های دیجیتال شما (وب سایت و شبکه های اجتماعی که در آن فعالیت دارید)، رسانه‌های تبلیغات در فضای مجازی را انتخاب می‌کنیم و متناسب با استراتژی کمپین، برای این رسانه‌ها محتوا تولید می‌کنیم. به عنوان مثال اگر محتوای کمپین شما قرار است در شبکه‌های اجتماعی به طور گسترده منتشر شود، بهتر است محتوای کمپین را در غالب یک ویدیوی تبلیغاتی به مخاطبان عرضه کنیم. این ویدیو باید انقدر جذاب باشد که کاربران را به صفحه کاربری شما در آن شبکه‌ اجتماعی هدایت کند.

Digital Campaign

اجرا و انتشار کمپین‌های دیجیتال

03

انتخاب رسانه برای انتشار محتوای کمپین اهمیت زیادی دارد، اما غیر از این انتخاب زمان انتشار و هماهنگی با رسانه‌ها، بررسی نتایج و در صورت لزوم اصلاح برخی موارد برای گرفتن نتایج بهتر، نیاز به تخصص دارد. ما در روشان روز تلاش می‌کنیم تمامی این موارد متناسب با استراتژی کمپین و به درستی انجام شده و به بهترین نتیجه منجر شود.

همین امروز رقابت را آغاز کنید!

error: محتوا محافظت شده است!!