دیجیتال مارکتینگ - روشان روز | مرکز اطلاعات سنگ ایران
ALT تصویر

دیجیتال مارکتینگ

خدمات دیجیتال روشان روز

دیجیتال مارکتینگ؛ پلی به موفقیت

احتمالاً شما هم زمانی را به خاطر می‌آورید که بیلبورد زدن در گوشه و کنار بزرگراه‌ها و پخش آگهی در تلویزیون، تنها روش‌های دیده شدن و معرفی محصول جدید به شمار می‌آمدند. راهکارهایی که میلیاردها تومان هزینه داشتند و تاثیرگذاری‌شان به‌سختی قابل اندازه‌گیری بود. اما اکنون دوره و زمانه فرق کرده است. با پیشرفت تکنولوژی و افزایش نفوذ اینترنت، مردم فقط به اینترنت دسترسی ندارند، بلکه «همیشه» و «همه‌جا» به اینترنت دسترسی دارند. اگر زمانی در خیابان بیلبوردهای رنگارنگ با شعارهایی موزون ما را مجذوب خود می‌کردند، امروز تقریباً در هر دقیقه‌ای که از اینترنت استفاده می‌کنیم در معرض چنین محتوایی قرار داریم. اگر زمانی منتظر شخصی بودیم که از درون جعبه تلویزیون به ما بگوید که چه محصولی بخریم، امروز دیگر چنین انتظاری برایمان بی‌معنی است و فقط کافیست به اینترنت متصل باشیم تا به انواع محصول‌ها و نقد و بررسی‌ و مقایسه‌شان دسترسی داشته باشیم.

اینترنت و تلفن همراه سبک زندگی و روش‌های ارتباطی انسان‌ها را به شکل قابل توجهی تغییر داده‌اند، پس اگر ما کسب‌وکارها هم روش ارتباطی خودمان را تغییر ندهیم و در مکان و زمان درست در کنار مخاطبان نباشیم، هیچ شانسی برای دیده شدن نداریم.

به زبان ساده، به بازاریابی و مارکتینگ با استفاده از اینترنت، موتورهای جستجو، وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی، «دیجیتال مارکتینگ» گفته می‌شود. مهم‌ترین مزیت بازایابی دیجیتال نسبت به بازاریابی سنتی این است که قابل اندازه‌گیری است. با کمک دیجیتال مارکتینگ شما قادر هستید تا مشتریان بالقوه خود را لحظه به لحظه رصد کنید و رفتارهایشان را زیر نظر بگیرید. همین اندازه‌گیری‌ها به شما کمک می‌کنند تا زمانی که به نتیجه مطلوب‌تان نرسیدید، استراتژی بازاریابی خود را به مرور زمان اصلاح و بازتعریف کنید. از دیگر مزایای بازاریابی دیجیتال می‌توان به تنوع کانال‌های ارتباطی، دسترسی به مخاطبان بیشتر، انعطاف‌پذیری و تطبیق بالا، مقرون‌به‌صرفه بودن و شخصی‌سازی تبلیغات و پیام‌ها اشاره کرد.

به طور خلاصه، اگر در ایام قدیم شرکت‌ها برای تبلیغ و معرفی محصولات و خدماتشان یک شعار انتخاب می‌کردند، اکنون با کمک ابزارهای دیجیتال مارکتینگ می‌توانند برای هر دسته از مخاطبانشان یک پیام خاص تعریف کنند.

یادمان باشد که دیجیتال مارکتینگ یک تَب جدید و گذرا در بین شرکت‌ها و کسب‌وکارها نیست، بلکه استانداردی جدید است که دیر یا زود به بخشی جدایی ناپذیر از هر کسب‌وکاری تبدیل خواهد شد.

ما در روشان روز هر آنچه که شما برای برای رشد و ماندگاری در دنیای دیجیتال لازم دارید را فراهم می‌کنیم. ما از همان ابتدای مسیر در کنارتان هستیم و شما را راهنمایی می‌کنیم تا گام‌های صحیح و اصولی برای حضور فضای آنلاین بردارید.

خدمات دیجیتال روشان روز

دیجیتال مارکتینگ در دنیای امروز

خدمات دیجیتال روشان روز

با خدمات دیجیتال مارکتینگ ما آشنا شوید

طراحی وب سایت
کمپین های دیجیتال
بازاریابی شبکه های اجتماعی
بازاریابی محتوایی
ارتباط با روشان روز
بهینه سازی وبسایت

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید 56804668-021