بازاریابی شبکه‌های اجتماعی - روشان روز | مرکز اطلاعات سنگ ایران
ALT تصویر

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی
خدمات دیجیتال روشان روز

بازاریابی شبکه های اجتماعی

طی آخرین تحقیقاتی که در سال 2020 انجام شده هر کاربر به طور متوسط، روزانه حدود 2 ساعت و 33 دقیقه از وقت خود را در شبکه‌های اجتماعی می‌گذراند. توجه به همین نکته شما را از نگرانی در می‌آورد، چون دیگر می‌دانید که راحت‌ترین راه برای پیدا کردن مخاطبانتان، این است که در یکی از شبکه‌های اجتماعی حساب کاربری بسازید و انواع سنگ‌ها و کاربردشان را به آن‌ها معرفی کنید. اما کاش همه چیز به همین سادگی بود! به نظر شما در میان هیاهویی که در شبکه‌های اجتماعی وجود دارد، مخاطبان چطور متوجه حضور برند شما می‌شوند؟ اینجاست که بازاریابی شبکه‌های اجتماعی به کمک شما می‌آید. با استفاده از بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، می‌توانید مخاطبان بیشتری را از حضور برند خود آگاه کنید، با آنها تعامل داشته باشید و ترافیک وب‌سایت را بالا ببرید. در حال حاضر بیش از 70 شبکه‌ اجتماعی در دنیای مجازی وجود دارد و هر یک ساز و کار و مخاطبان خاص خود را دارند. در بین آن‌ها اینستاگرام، توییتر، لینکدین و یوتیوب محبوبیت زیادی دارند، اما باید بدانید که انتظارات کاربران هم در هر یک از این شبکه‌های اجتماعی متفاوت است. پس برای اینکه در هر یک از این شبکه‌ها دیده شوید باید عملکرد آن‌ها را خوب بشناسید، محتوایی مناسب کسب‌وکارتان در حوزه سنگ تولید کنید و استراتژی تبلیغاتی درستی داشته باشید.

خدمات مختلف روشان روز در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

ما در روشان روز هر آنچه برای بازاریابی اصولی شبکه‌های اجتماعی نیاز دارید را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

تدوین استراتژی شبکه‌های اجتماعی

ما اولین قدم را به نوشتن یک استراتژی مناسب اختصاص می‌دهیم چون با توجه به تخصص و تجربه‌ای که در حوزه سنگ داریم، به خوبی می‌دانیم اهداف شما چه هستند و چگونه شبکه‌های اجتماعی می توانند به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کنند. ما به شما می‌گوییم که بهتر است روی کدام یک از شبکه‌های اجتماعی تمرکز کنید و اینکه مخاطبان شما بیشتر در کدام یک از این شبکه‌ها حضور دارند. همچنین با بررسی جایگاه فعلی برند شما در بازار سنگ، مشخص می‌کنیم که استراتژی کوتاه مدت و بلند مدت خود را بر چه اساسی قرار دهید.

01

تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی

چه نوع محتوایی را می خواهید در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید؟ کدام محتوا مخاطب مورد نظر شما را به بهترین شکل جذب می کند؟ آیا بهتر است محتوای شما اطلاعات کاربردی و آموزشی درباره سنگ‌ها باشد یا فقط از قیمت سنگ‌ها به مخاطبان بگوید؟ ما با توجه به استراتژی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی برند شما، به همه این سوالات پاسخ ‌می‌دهیم، سپس برنامه‌ای برای محتوای شبکه‌های اجتماعی شما درنظر می‌گیریم و در تولید آن به شما کمک می‌کنیم. این برنامه مدام مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و با توجه به عملکرد مخاطبان تغییر می‌کند تا جایی که به بهترین نتیجه در تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی شما منجر شود.

02

توزیع و انتشار در شبکه‌های اجتماعی

برای اینکه مخاطبان از برند شما آگاه شوند باید به طور مداوم در شبکه‌های اجتماعی حضور داشته باشید. فراموش نکنید که امروزه نزدیک به سه میلیارد نفر در دنیا از شبکه‌های اجتماعی استفاده می کنند. در واقع با نمایش برندتان در شبکه‌های اجتماعی, مشتریان آینده خود را کشف می‌کنید اما باید بدانید که مطالب خود را در کجا منتشر کنید تا بیشترین مشتری بالقوه را به دست آورید. ما برای این منظور بهترین رسانه‌ها در شبکه‌های اجتماعی را به شما معرفی می‌کنیم و کمکتان می‌کنیم مطالبی را منتشر کنید که مخاطبان شما دوست دارند و آن‌ها را به برند شما جذب می‌کنند.  همچنین محتوای شما را زمانی منتشر می‌کنیم که بهترین بهره‌وری را داشته باشد.

03

آنالیز و تحلیل

در طول مسیری که در کنار شما هستیم، حتما می خواهید بدانید که بازاریابی شبکه‌های اجتماعی شما در چه وضعیتی است. آیا نسبت به ماه گذشته به فالوئرهای بیشتری رسیده‌اید؟ چه تغییرات مثبتی در شبکه‌های اجتماعی شما ایجاد شده است؟ چند نفر از هشتگ برند شما استفاده کرده‌اند؟ ما پ ارزیابی را بخش مهمی از بازاریابی شبکه‌های اجتماعی می‌دانیم و با ارائه گزارش و تحلیل هزینه‌ها و نتایج، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی شما را بهبود می‌بخشیم.

04

همین امروز رقابت را آغاز کنید!