طراحی وب سایت - روشان روز | مرکز اطلاعات سنگ ایران

دیجیتال مارکتینگ روشان روز

خدمات طراحی وب سایت

در جهان دیجیتال امروزی، وب‌سایت شما به منزله ویترین کسب‌وکار شماست. حال هرچه این وب‌سایت، ساده‌تر، کاربردی‌تر و زیباتر باشد، مخاطبان راحت‌تر به شما اعتماد می‌کنند. پس طراحی وب‌سایت شما اهمیت بسیار زیادی در جلب اعتماد مخاطبان و ارائه خدمات به آن‌ها دارد. ما در روشان روز، از سال 1375 فعالیت خود در حوزه سنگ ساختمانی کشور را آغاز کردیم. طی این مدت، همکاری ما با شرکت‌های فعال در حوزه سنگ، معماران، واسطه‌ها و سایر فعالان این صنعت باعث شد تا چالش‌های این کسب‌وکارها را درک کنیم و نیازهایشان را به‌خوبی بشناسیم. بنابراین، ما به‌خوبی می‌دانیم وب‌سایتی که در حوزه سنگ فعالیت می‌کند چه نوع مخاطبی دارد، مخاطبانش چه نیازهایی دارند و دقیقاً به دنبال چه چیزی هستند. به همین دلیل، می‌توانیم برای شما وب‌سایتی طراحی کنیم که علاوه بر ارائه خدمات به مشتریان، هویت شما و باورها و ارزش‌های کسب‌وکارتان را نیز به سادگی به مخاطبان منتقل کند.

خدمات دیجیتال روشان روز

وب‌سایت داینامیک و پویا

در گذشته این طراحی وب سایت ها به صورت استاتیک انجام می شد به این صورت که برای تغییر بخشی از محتوای یک وب سایت، طراح وب سایت باید از طریق کدهای نوشته شده تغییراتی ایجاد می کرد و تغییر محتوای قبلی و یا درج محتوای جدید برای افراد عادی (افرادی که دانش برنامه نویسی وب نداشتند) امکان پذیر نبود، اما با آمدن تکنولوژی طراحی سایت داینامیک، شما به عنوان صاحب وب‌سایت می‌توانید با توجه به صلاحدید خودتان یا نیازهای مشتریان‌تان، محتوای سایت را تغییر دهید. در سایت‌های داینامیکی که روشان روز ارائه می دهد، مدیریت تمامی بخش‌های سایت در اختیار شماست و خودتان در هر لحظه می‌توانید مطالب یا حتی صفحاتی را حذف یا اضافه کنید و امکان ایجاد بی نهایت صفحه را خواهید داشت.

خدمات طراحی سایت شرکت روشان روز

هر آنچه که برای داشتن یک وب‌سایت به‌روز و عالی نیاز دارید

خیره کننده در تمامی دستگاه‌های دیجیتال

وب‌سایت واکنش‌گرا (ریسپانسیو)

این روز ها با افزایش چشمگیر کاربران تلفن های همراه هوشمند اکثر افراد جستجو در فضای اینترنت و بازدید از وب سایت ها را با تلفن همراه انجام می دهند. به همین منظور، بسیار حائز اهمیت است که وب سایت شما به صورت واکنش‌گرا (ریسپانسیو) طراحی شود. وب‌سایت‌هایی که واکنش‌گرا (یا در اصطلاح ریسپانسیو) هستند، می‌توانند خودشان را با اندازه صفحه نمایشگر مخاطب تطبیق دهند. این یعنی کاربران با هر دستگاهی (چه موبایل و تبلت یا کامپیوتر) به وب‌سایت شما سر بزنند، به راحتی امکان استفاده از خدمات شما و مطالعه محتوایتان را دارند.

سرعت بالا

تحقیقات نشان داده اگر وب‌سایتی نتواند در 5 ثانیه ابتدایی به مخاطب نمایش داده شود، مخاطب دیگر علاقه‌ای به دیدن آن سایت نخواهد داشت. ما در روشان روز با به‌کارگیری تکنولوژی های به روز، وب‌سایتی پرسرعت را برای شما طراحی خواهیم کرد.

امنیت تضمینی

محافظت و نگهداری از اطلاعات کسب‌وکار و مشتریان یکی از دغدغه‌های همیشگی صاحبان کسب‌وکارهای آنلاین است. ما در روشان روز، تمامی نکات امنیتی در طراحی وب‌سایت را رعایت می‌کنیم و به شما این اطمینان را می‌دهیم که امنیت وب‌سایت‌تان پایدار خواهد بود.

امکانات کامل

پس از اتمام طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت، ما نحوه مدیریت وب‌سایت را به شما آموزش خواهیم داد تا در صورت نیاز بتوانید خودتان کارهایتان را پیش ببرید. همچنین، در صورت مطرح شدن هرگونه سوال یا مشکل، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

امروز یک وب سایت تجاری عالی ایجاد کنید!

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید
021-56804626
021-56804657